Procedury

 

Kosmetika

AFRODITA COSMETICS věří v sílu přírody.

Produkty AFRODITA COSMETICS se vyznačují vysokou a stálou kvalitou, jsou vyvinuty dle vlastních receptur a z výběru těch nejlepších přírodních aktivních složek. Převážná většina produktů neobsahuje parabeny, silikony, vazelínu, parafín, umělá barviva nebo syntetické vůně. V oblasti kosmetiky působí více jak 50 let a její programy jsou sestaveny tak, aby jejich vzájemná kombinace nabídla širokou škálu možností, jak vytvořit dokonalé pleťové ošetření.

Balnearia.cz :: Kosmetika

REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ PRO KOMPLEXNÍ REGENERACI

Kompletní ošetření přizpůsobené každému typu pleti.

Ošetření s hloubkovým čistícím efektem „NOVÉ PLETI“. Zabezpečí pleti regeneraci, oživení, zrychlení metabolismu, okysličení a redukci mazových žláz. Kosmetické ošetření je pro všechny typy pleti.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 1090,- Kč

Kosmetické OŠETŘENÍ PRO SUCHOU PLEŤ

Balnearia.cz :: Antistresová kúra

Hyaluronové ošetření poskytuje hloubkovou hydrataci, protože složení molekul umožňuje hluboké proniknutí do vrstev pokožky. Použití hyaluronových produktů zvyšuje obsah vlhkosti, viskozitu a elasticitu pleti. Tím se vyhladí vrásky a dochází k lepšímu přívodu kyslíku do kůže.

Kosmetické ošetření je doplněné o ultrazvukový lifting.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 1090,- Kč

PURE SKIN - Zaměřeno na akné

Balnearia.cz :: Pure Skin Solution

Pure Skin solution – terapie pro mastnou a problematickou pleť

Problematická pleť (akné, pupínky, zvýšená produkce mazu, černé tečky) se objevuje bez ohledu na věk a pohlaví. Příčiny mohou být různé — špatné stravování, nezdravý životní styl, zvýšené pocení, hormonální změny, stres, líčení, alergie.

  • Procedura je zaměřena pro nečistou pleť s náchylnosti a rozvoji akné.
  • Snižuje hyperaktivitu mazových žláz, pokožku zklidňuje a působí mírně antibakteriálně.
  • Speciální péče čistící řady s obsahem zinku
Doba trvání Cena procedury
90 minut 1490,- Kč

WINE THERAPY – omlazující Anti-age pÉče s magickou silou hroznů

Balnearia.cz :: Wine therapy

NOVÉ složení, obohacené o aktivní látku RESVERATROL. Díky novému složení si zachovává veškerou farmakologickou aktivitu, dokud se obal kolem molekuly resveratrolu nerozpustí při kontaktu s pokožkou a umožní účinné látce proniknout kůží.

Kosmetické ošetření hroznovým vínem je klíčem k věčnému mládí a zachování krásy. Využití hroznů v to přípravcích vede ke zpevnění pokožky a vyhlazení známek stárnutí pleti. Přírodní aktivní látky obsažené v uktech Wine therapy jsou hroznový olej, extrakt z bílých vinných hroznů a šampaňského a vitamínu A a E. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro péči o zralou a suchou plet s prvními vráskami.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 1290,- Kč

Omlazující KÚRA S LIFTINGOVÝM ÚČINKEM

Balnearia.cz :: Kosmetika

Procedura s chladivým a omlazujícím efektem. Posiluje přirozenou hydrataci, zrychluje kožní regeneraci a zpevňuje pokožku. Má přírodní zklidňující účinky, chrání proti vysušování. Dodává pleti vitalitu, posiluje kožní stěny a chrání pleť před vnějšími i vnitřními stresovými faktory. Liftingová kúra prokazuje svou sílu účinku již po první aplikaci.

Doba trvání Cena procedury
90 minut 1490,- Kč

Eternal Gold - Ikonické Ošetření Vyhlazení vrásek a napnutí pleti

Balnearia.cz :: Anti-age péče eternal gold

Efektivní péče proti stárnutí s okamžitým liftingem a zlepšenou pevností. Ryzí zlato ve formě zlatých plátků je velmi účinný detoxikant kůže, který poskytuje odpovídající ochranu a oddaluje stárnutí. Lom světla způsobuje, že pleť vypadá mladší a lesklejší.

Kosmetické ošetření pro zralou pleť.

Doba trvání Cena procedury
90 minut 1990,- Kč

ÚPRAVA OBOČÍ A ŘAS

Provádíme pouze k celkovému kosmetickému ošetření.

Druh procedury Cena procedury
Formování obočí od 100,- Kč
Barvení obočí 200,- Kč
Barvení řas 200,- Kč


DOMÁCÍ NANO SADY NA OBOČÍ

Beautiful Brows

Obočí je rámem naší tváře, dává jí výraz, má vliv na to, jak budou vypadat naše oči – malé, velké, blízko nebo daleko od sebe. Ovlivňuje, zda působíme unaveně, přísně nebo naopak svěže. Dokáže odpoutat od padajícího či oteklého víčka a funguje jako lifting. Proto nepodceňujte sílu svého obočí. A pokud Vám příroda nenadělila dobrý základ, nezoufejte, máme pro Vás řešení.

Mít dokonalé obočí, barvu i tvar nebylo nikdy snazší. Domácí sady přináší řešení pro každou ženu, každého věku, s řídkým, tenkým, krátkým i hustým obočím, ale i pro ženy bez chloupků či po tetování. Použití je snadné a rychlé, zvládne ho každá žena i bez kosmetických znalostí. Výsledkem vždy bude dokonalé obočí.

CESTOVNÍ SADA NA OBOČÍ NANO

Balnearia.cz :: Beautiful Brows Balnearia.cz :: Cestovní Beautiful Brows

Beautiful brows promění, dokonale vytvaruje a obarví obočí během několika vteřin. Jednoduše si vyberete šablonu, která nejlépe odpovídá Vašim požadavkům, přidržíte na obočí (aby co nejvíce Vašich chloupků prostupovalo šablonou) a štětečkem naneste pudr. Speciální semi-permanentní minerální pudr je otěru, vodě i potu odolný a vyvinutý tak, aby odolal celý den i těm nejnáročnějším podmínkám bez nutnosti úprav.Jednoduchá aplikace zajistí úžasný a přirozený efekt bez kompromisů a to i v případě úplné ztráty obočí.

Beautiful Brows je vhodný pro každou ženu v každém věku. Barvy i šablony jsou přizpůsobeny každému typu, barvě vlasů, očí a pleti.

Doporučená domácí péče - naleznete v našem E-shopu


Uvedené ceny jsou včetně DPH.Rezervace
online