Procedury

 

Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž zlepšuje prokrvení pokožky, svalů a pomáhá uvolňovat ztuhlé a bolestivé svaly. Dále se také podílí na lepším vyplavování odpadních látek z organismu. Při klasické masáži je využíváno hmatů dlaněmi a zejména prsty, kdy se jednotlivé hmaty opakují a střídají tak, že se uvolňuje a regeneruje svalstvo a stimuluje se krevní a lymfatický systém.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 450,- Kč
60 minut 800,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace částečná | » Kontraindikace úplná

MASÁŽE VONNÝMI OLEJI

Balnearia.cz :: MASÁŽE VONNÝMI OLEJI

Masáž s hroznovým masážním olejem
Hroznový masážní olej obsahuje olejový výtažek z hroznových pecek. Chrání pokožku proti předčasnému stárnutí ANTI-AGE. Pokožku zjemňuje,dodává potřebou hydrataci. Obsahuje vitamín E a beta-caroten. Je velmi vhodný i pro masáž obličeje.

Masáž s masážním olejem GOLD 24Ka
Bohatá anti-aging ošetřující formule je určena pro exkluzivní stimulační masáž obličeje a těla. Po ošetření pokožky je zůstává pleť sametová a má jemný zlatavý třpyt. Zlato po nanesení na pokožku aktivuje elektrony v buňkách pokožky, a tím je podpořen proces buněčné komunikace (stimuluje se obnova i růst buněk pokožky).

Masáž s ANTI-CELULITIDNÍM olejem
Jedinečná receptura v sobě snoubí několik přírodních ošetřujících olejů a vybrané éterické oleje. Podporuje prokrvení pleti, pomáhá při odbourávaní tuků, aktivuje činnost lymfatické soustavy a urychluje odvádění jedovatých látek z těla. Olej vhodný pro masáž pro detoxikaci a tonus pokožky.

Masáž s olejem SWEET ORANGE
Éterický olej sladkého pomeranče pleť čistí, posiluje, obnovuje, vrací ji napnutí a chrání před vysušováním. Pleť a tělo uvolní a příjemně osvěží. Omamná vůně má vliv na dobrý pocit a pozitivní náladu. Díky vzácným přírodním olejům se masážní olej dobře roztírá i vstřebává. Je vhodný k dlouho tvrajícím masážním všech typů pleti, zejména pak vyzrálé a suché.

Masáž s olejem Lemon Grass – citrónová tráva
Masážní olej Citrónová tráva tvoří výjimečně bohatou směs přírodních olejů s makadamu, slunečnice a jader vinné révy. Doplňuje lypidy a ztrátu vlhkosti během let, stimuluje a urychluje regeneraci kůže. Po masáži je kůže hladká, měkká a viditelně mladší. Je doporučován při suché, loupající se a citlivé pokožce, má vyhlazující působení.

Masáž s olejem Oriental sensation - Orientální senzace
Exotický éterický olej YLANG YLANG, který je pokládán za květ všech květů a je známým afrodiziakem, povzbujzuje a oživuje tělo i ducha. Vybranými přirodními látkami olej hýčká pleť a probouzí smysly omamnou vůní santálu. Hydratuje a chrání ji před ztrátou vlhkosti.

Masáž s olejem ANTI-STRESS - relaxace a anti-age
Celkově zklidňuje, uvolňuje a navrací energii všem typům pleti vystavené stresu. Díky vybraným éterickým olejům levandule a grapefruitu a příjemné vůni sladké mandarinky má blahodárný vliv na tělo i ducha. Kromě vzácných přírodních olejů obsahuje vitamin E, který pleť chrání před předčasným stárnutím.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 490,- Kč
60 minut 890,- Kč


Thajské masáže

THAJSKÁ MASÁŽ

Tradiční thajská masáž spočívá především v silovém působení na tlakové body a centra energie těla. Je to terapeutická procedura s protahovacími pohyby a polohováním těla. Tělo je během masáže zcela pasivní, zatímco masérka cílenými pohyby a tlakem vyrovnává napětí ve svalech, které je vyvolané sérií protahovacích pozic a cviků. Výsledkem je celkové uvolnění těla i duše.

Doporučení – na masáž je vhodné si přinést pohodlné oblečení.

Procedura je vhodná pro ženy i muže.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 890,- Kč
90 minut 1290,- Kč
120 minut 1690,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace

Thajská masáž chodidel

Doba trvání Cena procedury
45 minut 690,- Kč

Aroma Oil thajská masáž

Doba trvání Cena procedury
60 minut 890,- Kč
90 minut 1190,- Kč

LOMI LOMI - HAVAJSKÁ MASÁŽ

Je terapie , která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Stimuluje přírodní síly organismu a pomáhá nastartovat očistný a harmonizující proces, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí.

Procedura je vhodná pro ženy i muže.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 790,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace

Magic Hot stones – lávové kameny

Teplo a speciální masážní techniky uvolní tělo a mysl. Zbavuje se stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres a bolesti hlavy. Stimuluje krevní oběh, obnovují energii těla. Má terapeutické účinky – důkladné promasírování a prohřátí svalstva, uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v těle.

Procedura je vhodná pro ženy i muže.

Nedoporučuje se provádět v teplých měsících.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 850,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace

Breussova masáž

Regeneruje meziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourání hluboko uložených psychických problémů. Jde o jemnou energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolňuje tělesné, psychické a duševní blokády. Speciálními masážními hmaty za použití třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla.

Vlastnosti třezalky:

  • výrazně ovlivňuje jak tělesný tak i duševní stav, působí antidepresivně
  • zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu a vylučování moči
  • je protizánětlivá a regeneruje meziobratlové ploténky

Pozor! Třezalka je silně fotosensitivní a může způsobit vyšší citlivost na sluneční záření. Nedoporučuje se po masáži slunit ani navštěvovat solárium po dobu 24 hodin.

Procedura je vhodná pro ženy i muže.

Doba trvání Cena procedury
45 minut 650,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace

Reflexní masáž chodidel s prvky reflexologie

Balnearia.cz :: REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU

Reflexní masáž je jedna z metod alternativní léčby. Účinně působí jako prevence proti řadě onemocnění. Reflexní terapie vychází z toho, že všechny orgány a části organismu mají svá energetická a nervová – reflexní – zakončení na různých místech těla. Na těchto zakončeních se projevuje stav odpovídajících orgánů. Celá procedura začíná koupelí dolních končetin v hydromasážní vaničce s přídavkem mořské soli nebo různých druhů bylinek. Pokračuje reflexní , která má za úkol body dolních končetin stimulovat a správným určením intenzity a druhem přítlaku oslabený orgán posílit nebo utlumit.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 650,- Kč


Dětské masáže

Dětská masáž „KIRI KIRI“

Uvolňující relaxační masáž vonnými olejíčky je pro děti příjemným a neobvyklým zážitkem, který navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dětská masáž napomáhá ke klidnému spánku a celkové regeneraci dětského těla a mysli. Vhodná pro děti od 6 let.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 400,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace

Masáž pro malé sportovce

Masáž pro malé sportovce je vhodná pro sportovně nebo tanečně aktivní děti. Dětská masáž napomáhá k uvolnění svalstva, tělesného napětí a k celkové regeneraci, jak po fyzické tak po psychické stránce. Doporučuje se při větším sportovním či jiném zatížení. Vhodná pro děti od 6 let.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 400,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace

Masáž „Čokoládová princezna“

Oblíbená dětská masáž, u které dítě vnímá sladkou vůni čokolády, což navozuje pocit dobré nálady, radosti a pohody. „Čokoládová princezna“ je zahájena jemnou masáží teplou voňavou čokoládou s následným čokoládovým zábalem celého těla. Prováděním masáže dochází k uvolnění ztuhlých svalů a odplavení toxických látek. Pokožka zůstává po masáži jemná a příjemně vyhlazená. Vhodná pro děti od 6 let.

Doba trvání Cena procedury
45 minut 500,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace

Masáž „Medvídek MEDDY“

Dětská masáž „Medvídek MEDDY“ je vhodná pro děti, které mají sklon k častému nachlazení. Během masáže se nanáší na záda teplý med, který se masážními hmaty vmasíruje do pokožky, kde dochází ke stimulaci imunitního systému a detoxikaci organismu. Vhodná pro děti od 6 let.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 400,- Kč

» Indikace | » Kontraindikace


Uvedené ceny jsou včetně DPH.