Procedury

 

PDT – světelná terapie

Omega Light monochromatický světelný tunel využívá vysoce intenzivní studené LED světlo, které umožní dosáhnout perfektních výsledků při péči o pleť. PDT neboli fotodynamická terapie -Photo Dynamic Therapy- se využívá nejen v kosmetice, ale i v chirurgii a dermatologii. Světlo aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu. Světlo je monochromatické, zcela bezbolestné a nedochází k žádným vedlejším efektům. Přístroj je vhodný pro širokou škálu kožních problémů a je určený pro všechny typy pleti.

Účinky PDT/LED OMEGA lampa

  • výrazně zlepšuje akné
  • vyhlazuje vrásky
  • omlazuje a rozjasňuje pleť
  • snižuje začervenání pokožky
  • bělí pigmentové skvrny
  • zmírňuje kruhy pod očima
  • optimalizuje kožní maz
Fotogalerie - Fotogalerie - Fotogalerie - Fotogalerie -

MODRÉ SVĚTLO - ideální pro podporu hojení akné, působí antibakteriálně, jako dezinfekce pleti, tudíž je vhodné pro problematickou a zánětlivou pleť. Velký efekt má také u citlivé červené pokožky.

 

ČERVENÉ SVĚTLO - zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pleti a její celkový stav, napomáhá k odstranění vrásek, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové uvolnění. Vhodné je také pro zacelení pokožky po úrazech.

 

ZELENÉ SVĚTLO - dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, pomáhá na bledou a zašedlou pleť. Redukuje drobné vrásky a vyživuje pokožku. Je vhodné i na pleť s ucpanými póry nebo zanícenými pupínky.

 

ŽLUTÉ SVĚTLO - redukuje hluboké vrásky, mírní zarudnutí pleti, zlepšuje kuperózu, podporuje buněčnou imunitu a správnou funkci lymfy.

 

FIALOVÉ SVĚTLO je duální červené + modré, kombinuje tedy 2 efekty fototerapie. Má obzvláště dobrý účinek na aknózní pleť a také na redukci jizev po akné.

 

INFRAČERVENÉ SVĚTLO má hřejivý efekt, potlačení bakterií z pleti, podpora buněčné energie a metabolizmu pleti. Podporuje v buňkách syntézu DNA a proteinů. Navíc zvyšuje počet bílých krvinek v našem organismu a podporuje látkovou výměnu, čímž je eliminováno hromadění škodlivých toxinů.

 

Výsledek světelné terapie je velmi individuální záležitost, záleží na řešeném problému. Pro co největší efekt se doporučuje používat 2x týdně 20 minut po dobu 3 týdnů.

Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence. Vhodné pro všechny fototypy a ve všech ročních obdobích.

Doporučujeme používat při kosmetických procedurách.Doba trvání Cena procedury
20 minut 300,- Kč

» KontraindikaceUvedené ceny jsou včetně DPH.Rezervace
online