Procedury

 

Péče o tělo

Vzhled a stav pokožky je již od nepaměti odrazem celkového zdraví a péče o nás.

Parafínový zábal na ruce

Balnearia.cz :: Parafínový zábal na ruce

Parafínový zábal lokálně prohřívá pokožku, zmírňuje bolest a uvolňuje svalové napětí. Aplikaci parafínových zábalů dosáhneme změkčení ztvrdlé kůže rukou, zlepšíme pohyblivost a redukujeme bolestivost drobných kloubů, prokrvíme a tím i vyživíme nehtové lůžko.

Popis procedury:
Ruce jsou několikrát po sobě ponořeny do parafínu, na kterých se vytvoří teplý parafinový film. Následně jsou ruce vloženy do mikrotenové folie a do teplého návleku, který pomáhá udržet parafín teplý co nejdéle. Pravidelnými zábaly se docílí zpevnění nehtů, zjemnění a omlazení pokožky, ale hlavně dojde k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí. Zábal lze aplikovat samostatně nebo může být součástí i jiné procedury.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 150,- Kč

Rašelinový zábal na tělo

Při ošetření rašelinovým zábalem dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu, hlubokému prohřátí tkání a příjemné relaxaci celého těla. Zábal se doporučuje před masáží.

Popis procedury
Zákazníkovi se na bolavé místo položí rašelinový plát propustnou stranou, přičemž na druhé straně je ohřátý nosič tepla. Teplota obkladu se postupně zvyšuje a díky tomu se zabrání tepelnému šoku.

Procedura je vhodná pro ženy i muže.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 250,-Kč

» Indikace | » KontraindikaceTělový peeling se zábalem

Tělové zábaly jako druh ošetření je založen na blahodárných účincích speciálních olejů s obsahem aktivních látek, které napomáhají hloubkovému čištění a stimulují lymfatický systém. Nabízíme několik druhů tělových zábalů, které napomáhají detoxikaci kůže, zlepšení lymfatického systému a regeneraci pokožky. Tělový peeling se řadí mezi základní očisty těla a duše. Podstatou peelingu je jemná masáž přírodními látkami, při níž dochází k odstranění nečistot, zbytky krémů, toxinů, odumřelých buněk z kůže a obnovení mladistvého vzhledu pokožky.

Popis procedury
Na masérském lehátku je provedena jemná masáž přírodními látkami peelingu. Při této proceduře dochází k odstranění starých a odumřelých kožních buněk, povzbuzení krevního oběhu a obnovení mladistvého vzhledu pokožky. Následuje celotělový zábal, který napomáhá detoxikaci kůže, zlepšení lymfatického systému, regeneraci pokožky, vitalizaci a relaxaci.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 990,-Kč

» Indikace | » Kontraindikace


BLACK ORCHID - ČERNÁ ORCHIDEJ

Balnearia.cz :: Černá orchidej

Nová procedura od kosmetiky ORGANIQUE – BLACK ORCHID

Black Orchid - aromaterapie SPA kombinace čištění pokožky s aktivní péčí o tělo. Uvolňující rituál je zahájen koupelí v hydromasážní Spa vaně vyhlazující a zjemňující pokožku. Podmanivá vůně černých květů orchidejí činí koupel příjemnou a jedinečnou. Následuje peeling a zábal celého těla, doplněné o pleťovou masku Anti-age.

Doporučuje se pro všechny typy pleti, zejména suchou a citlivou. Pokožka po masáži je sametově hladká, měkká a příjemná na dotek.

  • zvlhčuje a zjemňuje pokožku
  • zlepšuje náladu a uvolňuje
  • intenzivní vůně zůstává na pokožce po dlouhou dobu
Doba trvání Cena procedury
90 minut 1590,- Kč

ZLATÁ PROCEDURA - ETERNAL GOLD THERAPY

Balnearia.cz :: Zlatá procedura

Nová zlatá procedura od kosmetiky ORGANIQUE – Eternal Gold

Součástí tělové zlaté procedury je koupel v hydromasážní Spa vaně s koupelovou solí Eternal Gold Therapy bohatou na minerály jako je hořčík, mangan, železo, zinek, vápník a draslík posilující a zlepšující stav kůže. Exkluzivní vůně činí koupel jedinečnou, navíc třpytivé částice jemně rozzáří pokožku. Zlatá procedura pokračuje peelingem doporučeným pro péči o suchou a zralou pleť. Krystalové cukry jemně masírují a odlupují keratinizovanou pokožku. Následuje výživný balzám na tělo, který obnovuje měkkost a zanechává pokožku krásně voňavou a lesklou.

Zlatá procedura je doplněna o masáž obličeje a dekoltu s hřejivým zlatým voskovým zábalem.

  • doporučeno zejména pro zralou pleť
  • hydratuje a vyživuje pokožku
  • podporuje proces regenerace
Doba trvání Cena procedury
120 minut 2050,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.Rezervace
online