Procedury

 

Péče o tělo

Vzhled a stav pokožky je již od nepaměti odrazem celkového zdraví a péče o nás.

Tělový peeling se zábalem

Tělové zábaly jako druh ošetření je založen na blahodárných účincích speciálních olejů s obsahem aktivních látek, které napomáhají hloubkovému čištění a stimulují lymfatický systém. Nabízíme několik druhů tělových zábalů, které napomáhají detoxikaci kůže, zlepšení lymfatického systému a regeneraci pokožky. Tělový peeling se řadí mezi základní očisty těla a duše. Podstatou peelingu je jemná masáž přírodními látkami, při níž dochází k odstranění nečistot, zbytky krémů, toxinů, odumřelých buněk z kůže a obnovení mladistvého vzhledu pokožky.

Popis procedury
Na masérském lehátku je provedena jemná masáž přírodními látkami peelingu. Při této proceduře dochází k odstranění starých a odumřelých kožních buněk, povzbuzení krevního oběhu a obnovení mladistvého vzhledu pokožky. Následuje celotělový zábal, který napomáhá detoxikaci kůže, zlepšení lymfatického systému, regeneraci pokožky, vitalizaci a relaxaci.

Doba trvání Cena procedury
60 minut 990,-Kč

» Indikace | » Kontraindikace


BLACK ORCHID - ČERNÁ ORCHIDEJ

Balnearia.cz :: Černá orchidej

Nová procedura od kosmetiky ORGANIQUE – BLACK ORCHID

Black Orchid - aromaterapie SPA kombinace čištění pokožky s aktivní péčí o tělo. Uvolňující rituál je zahájen koupelí v hydromasážní Spa vaně vyhlazující a zjemňující pokožku. Podmanivá vůně černých květů orchidejí činí koupel příjemnou a jedinečnou. Následuje peeling a zábal celého těla, doplněné o pleťovou masku Anti-age.

Doporučuje se pro všechny typy pleti, zejména suchou a citlivou. Pokožka po masáži je sametově hladká, měkká a příjemná na dotek.

  • zvlhčuje a zjemňuje pokožku
  • zlepšuje náladu a uvolňuje
  • intenzivní vůně zůstává na pokožce po dlouhou dobu
Doba trvání Cena procedury
90 minut 1590,- Kč

ZLATÁ PROCEDURA - ETERNAL GOLD THERAPY

Balnearia.cz :: Zlatá procedura

Nová zlatá procedura od kosmetiky ORGANIQUE – Eternal Gold

Součástí tělové zlaté procedury je koupel v hydromasážní Spa vaně s koupelovou solí Eternal Gold Therapy bohatou na minerály jako je hořčík, mangan, železo, zinek, vápník a draslík posilující a zlepšující stav kůže. Exkluzivní vůně činí koupel jedinečnou, navíc třpytivé částice jemně rozzáří pokožku. Zlatá procedura pokračuje peelingem doporučeným pro péči o suchou a zralou pleť. Krystalové cukry jemně masírují a odlupují keratinizovanou pokožku. Následuje výživný balzám na tělo, který obnovuje měkkost a zanechává pokožku krásně voňavou a lesklou.

Zlatá procedura je doplněna o masáž obličeje a dekoltu s hřejivým zlatým voskovým zábalem.

  • doporučeno zejména pro zralou pleť
  • hydratuje a vyživuje pokožku
  • podporuje proces regenerace
Doba trvání Cena procedury
120 minut 2050,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.Rezervace
online