Procedury

 

Zábalová presoterapie

Balnearia.cz :: Zábalová presoterapie

Spojení speciálních zábalů cílených na detoxikaci, drenáž, celulitidu a zeštíhlení s následnou presoterapií zaměřenou na problematické partie těla.

Účelem zábalové presoterapie je detoxikace organismu, anticelulitické působení, zeštíhlení, silné zpevnění kůže, vylučování vody z organismu, stimulace metabolismu v kůži a podkožní tkáni. Doporučuje se u pokožky vyžadující intenzivní odbourání tuků a volné pokožky objevující se obvykle na vnitřní straně stehen, bocích a horních částech rukou.

Co je presoterapie

Presoterapie (přístrojová lymfodrenáž) slouží k aktivaci lymfatického systému a ke zlepšení krevního oběhu, což příznivě působí na celkové zlepšení fyzické a psychické kondice, k prevenci křečových žil, k podpoře funkce svalů a kloubů, k posílení funkce pojivových tkání a k celkovému modelování postavy a k prevenci celulitidy.

Jedná se o přirozené ošetření založeném na střídavém působení tlaku na různé části těla s cílem korigovat poruchy vyvolané nesprávným fungováním lymfatického a oběhového systému.

Pro zábalové procedury jsou používány výhradně nové produkty od KOZMETIKA AFRODITA

 
Balnearia.cz :: Zábalová presoterapie

Zábal sea detox

Rituál pro revitalizaci s anti–age efektem

Detoxikační procedura, která pomocí hnědé a modro-zelené řasy, křemeliny, mořského bahna a zeleného jílu uspíší detoxikační proces, pleti vrací ztracené minerály a dochází k jejímu zpevnění. Zábal z mořských řas je určen pro zeštíhlení, ošetření a zpevnění kůže. Má rovněž hydratační účinky a rovněž snižuje tělesný obvod. Má remineralizační účinky, kdy doplňuje ztracené minerály v kůži, zrychluje krevní oběh a okysličuje pokožku.

Popis procedury

Na pokožku je rovnoměrně nanesen demineralizační aktivátor, jehož cílem je připravit kůži na aktivní příjímání minerálů a dalších aktivních složek. Poté je na určené partie těla nanesena směs zábalu mořských řas. Následně je klientka zabalena na 20 minut do thermo folie. Detoxikační procedura je doplněna o přístrojovou presoterapii.

Doba trvání Cena procedury
70 minut 1190,- Kč


Maska peel off drainage

Maska spojuje léčebnou sílu zeleného jílu, alginátů z hnědých řas, výtažků ženšenu a listnatce ostnitého. Termickým účinkem podporuje krevní a lymfatický oběh, odbourává a váže na sebe tuky, vodu a toxiny z těla. Kromě toho, že odstraňuje odumřelé buňky svrchní vrstvy kůže, zpevňuje vazivovou tkáň a zabraňuje procesům stárnutí pokožky.

Účelem procedury je odstranění přebytečné vody a tuku, zpevnění, stimulace mikrooběhu, povzbuzení lymfatické soustavy, detoxikace, vyhlazení kůže, ochrana proti stárnutí.

Již po prvním zákroku je viditelné zmenšení obvodu těla a výrazné zpevnění kůže. Masku je možné aplikovat na celé tělo nebo na zvolené partie. Maska je vhodná pro všechny typy kůže, zvláště pro unavenou a vyčerpanou pokožku.

Na začátek procedury je proveden peeling celého těla, následuje nanesení masky Peel off drainage na určené části těla. Maska chladí ihned po jejím nanesení, ale po 15 minutách aktivní složky rozvíjejí své harmonické působení a klientka začíná pociťovat příjemné teplo. Po uplynutí 30 minut je maska sundána a procedura je ukončena presoterapií, protože se tím výrazně urychluje vylučování tuků, vody a toxinů z těla.

Po proceduře je doporučováno pít hodně tekutin z důvodu ztráty vody a za účelem očištění organismu.

Doba trvání Cena procedury
90 minut 1390,- Kč

» IndikaceBODY FORM WRAPIPNG s PRESOTERAPIÍ

Balnearia.cz :: Zábalová presoterapie

Účelem BODY FORM WRAPING procedury je anticelulitické působení, zeštíhlení, silné zpevnění kůže, vylučování vody z organismu, stimulace metabolismu v kůži a podkožní tkáni. Procedura se doporučuje u pokožky vyžadující intenzívní odbourání tuků a volné pokožky, objevující se obvykle na vnitřní straně stehen, bocích a horních částech rukou.

Procedura ve spojení s metodou BODY FORM WRAPING, ULTRASONIC A PRESOTERAPIE

Z důvodu vstřebávání aktivačních látek je na začátku procedury proveden důkladný peeling těla. Za účelem zesílení působení krému je aplikován aktivační gel na části kůže s nejsilnější vrstvou tuku nahromaděného v podkožní tkáni. Po vstřebání aktivačního gelu je rovnoměrně aplikován na tělo slimming krém. Procedura pokračuje ultrasonickým zapracováním všech aktivních složek do pokožky. Následně je pokožka důkladně zawrapovaná speciální folií přiléhající k tělu. Z důvodu zvýšení účinku detoxikace organismu a zlepšení odtoku toxických látek lymfatickým systémem po 40 minutách působení procedura pokračuje presoterapií.

Tento proces procedury je považován za velmi účelnou speciální proceduru k odbourávání tuků na problémových partií.

Proceduru nelze provést v období těhotenství a kojení.

Doba trvání Cena procedury
120 minut 1890,- Kč

» Indikace

Produkty pro domácí péči naleznete v našem E-shopu.


Uvedené ceny jsou včetně DPH.Rezervace
online