Procedury

 

Termoterapie

Termoterapie je metoda, při níž se využívá lokálního působení tepla, které způsobuje rozšíření cév v místě působení. Díky tomu dochází ke zvýšení prokrvení, ke zrychlení metabolismu a celkovému uvolnění. Z těla odcházejí toxické látky, čímž se zvyšuje celková odolnost organismu.

Parafínový zábal na ruce

Balnearia.cz :: Parafínový zábal na ruce

Parafínový zábal lokálně prohřívá pokožku, zmírňuje bolest a uvolňuje svalové napětí. Aplikaci parafínových zábalů dosáhneme změkčení ztvrdlé kůže rukou, zlepšíme pohyblivost a redukujeme bolestivost drobných kloubů, prokrvíme a tím i vyživíme nehtové lůžko.

Popis procedury:
Ruce jsou několikrát po sobě ponořeny do parafínu, na kterých se vytvoří teplý parafinový film. Následně jsou ruce vloženy do mikrotenové folie a do teplého návleku, který pomáhá udržet parafín teplý co nejdéle. Pravidelnými zábaly se docílí zpevnění nehtů, zjemnění a omlazení pokožky, ale hlavně dojde k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí. Zábal lze aplikovat samostatně nebo může být součástí i jiné procedury.

Doba trvání Cena procedury
20 minut 250,- Kč

Termoobklad - Rašelinový zábal

Při ošetření rašelinovým zábalem dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu, hlubokému prohřátí tkání a příjemné relaxaci celého těla. Zábal se doporučuje před masáží.

Popis procedury
Zákazníkovi se aplikuje na postižené místo rašelinový plát propustnou stranou, přičemž na druhé straně je ohřátý nosič tepla. Působení tepla způsobuje lokální prohřátí a prokrvení postiženého kloubu nebo páteře a tím ulevují od bolesti. Procedura má relaxační účinek a zároveň dochází ke zmírnění bolesti.

Procedura je vhodná pro ženy i muže.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 400,-Kč

» Indikace | » KontraindikaceParafínové pláty - paraffin wax

Parafínové pláty jsou přikládány dle potřeby na různé části těla. Pomáhají prokrvit a uvolnit tělo. Navíc jsou plné voňavých olejů, které dokážou povzbudit mysl a navodit příjemné pocity. Ocení je především lidé, kteří chtějí dopřát svému tělu úlevu od bolesti, ale také touží po relaxaci a uvolnění od běžného stresu.

Doba trvání Cena procedury
30 minut 400,-Kč

Minerální Wulcan Pack

Pino Wulkan pack je složen ze třech rozdílných druhů minerálních granulátů vulkanického původu bez chemických složek a je velmi vhodný k tepelné terapii. Suchá aplikace tepla pomáhá při bolestech krční páteře, revmatických obtížích, svalové horečce, natažených svalech a doléčení při úrazech.

Doba trvání Cena procedury
20 minut 350,-Kč


Uvedené ceny jsou včetně DPH.Rezervace
online