Procedury

 

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik FAKE BAKE

DOPŘEJTE SI KRÁSNÉ OPÁLENÍ JAKO OD MOŘE!

Jak funguje samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Nástřik Vám během pár hodin vyvolá na pokožce přirozené opálení, které vydrží až 10 dní.

Je vhodný pro všechny typy pleti!

Díky obsaženým olivovým podtónům vytvoří přirozené opálení i na té nejsvětlejší pokožce, je tedy vhodný i pro úplné bledulky, které se na sluníčku nemohou opálit. 

Samoopalovací nástřik od kosmetiky FAKE BAKE krásně voní po vanilce a mandlích, nemusíte se obávat žádného nepříjemného chemického zápachu. 

Samoopalovací nástřik je bez nežádoucích vedlejších účinků a mohou si ho dopřát:

  • těhotné ženy
  • alergici na sluníčko
  • lidé se špatně hnědnoucí pokožkou
  • lidé, kteří kvůli vážným léčbám nebo meditaci nemohou na sluníčko

Pro lepší intenzitu a délku trvání opálení se před nástřikem doporučuje peeling celého těla.
Nejčastější dotazy

Jak samoopalovací nástřik probíhá?
Kosmetika FAKE BAKE nepoužívá automatické kabinky, u kterých hrozí nerovnoměrné opálení. Díky osobnímu přístupu tak můžeme všem našim klientům dopřát aplikaci na míru, např. vyrovnat nerovnoměrné opálení od sluníčka. 

Jak dlouho trvá aplikace?
Samotná aplikace trvá 5-10 minut, máme však pro každého z vás vyhrazeno více času, abychom se vám mohli plně věnovat. 

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Jedná se o přírodní složku, která se vyrábí při zpracování cukrové třtiny. Neobsahuje parabeny. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku, u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední řadě pokožku vysušují a urychlují tak tvorbu vrásek. 

Jak se na nástřik připravit?
Věnujte pár minut správné přípravě pokožky, jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Nepodceňujte přípravu, nevěřili byste, jaký rozdíl udělá krátká příprava před aplikací!

Před každou aplikací samoopalovacího přípravku doporučujeme udělat peeling celého těla. Peeling by neměl obsahovat žádné mastné složky či oleje, které by mohly vytvořit nerovnoměrnosti v opálení. Peeling zbaví vaši pokožku již odumřelých buněk, výsledné opálení je tak rovnoměrné a déle vydrží.

  V den aplikace doporučujeme zvolit tmavší a pohodlné oblečení. Nástřik působí na pokožce 6-8 hodin, po tuto dobu může zabarvit světlé oblečení. Po 6-8 hodinách můžete samoopalovací nástřik smýt. Po sprše již můžete nosit světlé oblečení a nemusíte se obávat zabarvení. 

Jak se o opálení starat?
Aby výsledné opálení vydrželo co nejdéle intenzivní, doporučujeme pokožku pravidelně hydratovat tělovým krémem nebo mlékem. Vyhýbejte se však olejíčkům, ty vymývají samoopalovací kosmetiku rychleji. 


Doba trvání Cena procedury
celé tělo - 30 minut 690,- Kč
obličej, dekolt, ruce - 15 minut 350,- Kč
obličej, dekolt - 15 minut 250,- KčMalá ukázka naší práce

Wellness Balnearia :: Samoopalovací nástřik Wellness Balnearia :: Samoopalovací nástřik Wellness Balnearia :: Samoopalovací nástřik Wellness Balnearia :: Samoopalovací nástřik Wellness Balnearia :: Samoopalovací nástřik

Uvedené ceny jsou včetně DPH.Rezervace
online